02Αυγούστου2021

Πέμπτη, 22 Αυγούστου 2013 23:21 Γράφτηκε από: 

Το πρόγραμμα του Reworks 2013!

Από την Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου έως την Κυριακή 22 του μήνα θα πραγματοποιηθεί το φετινό Reworks στη Θεσσαλονίκη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου 2013

Reworks Free Stage

17:00 – 18:00 Αndreas Athineos (ChicNess, Greece) 

18:00 – 19.15 Steve Mill & Elias Tzikas (Muak, Greece)

19.15 – 20.30 Chri$ (Greece)

20.30 – 21.45 Actor One (Noir Music/ NON, Greece)

21.45 – 23.00 9West (Dessous, Greece) 

OpeningNight # Mylos Complex

ReworksWarehouse

23.30 – 01.00 Darktom & George Adi (NON, Greece)

01.00 – 03.00 Robert Dietz (Saved, Germany)

03.00 – 05.00 tINI (Desolat, Germany)

05.00 – 06.30 Liubo Ursiny & Valdy (Elevate, Bulgaria)

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2013

Reworks Atrium

Reworks opening set

19:15 – 20:00 Lefteris Kordiaos (Republic, Greece)

20:15 - 21:30 Tosca (k7!, Austria )

22:00 - 00:00 Paul Kalkbrenner (PK, Germany)

Reworks Warehouse

23:00 – 00:30 Alex Dimou (Klik, Greece)

Ellum Presents

00:30 - 02:00 Danny Daze (Ellum, USA)

02:00 – 04:30 Josh Wink (Ovum, USA)

Ellum Presents

04.30 – 06.30 Maceo Plex (Ellum, USA)

06:30 – 07:30 Viton (Playground, Greece)

Reworks Club

23.00 – 00.00 Dim.ad & Jaymod (Greece)

00.00 – 01.15 Tanchevski & Machki (Pollux, FYR)

01:15 – 02:30 Nikola Gala (Rekids, Greece)

02:30 – 04:30 Function (Ostgut Ton, USA)

04:30 – 07:00 Nina Kraviz (Rekids, RUS)

Reworks Lab

00:00 – 01:15 Murcof (Leaf, MEX)

01:30 – 02:30 Sun Glitters (Kahn, Luxembourg)

02:45 – 03:45 Phon.o (50 Weapons, GER)

04.00 – 05.00 Kabelsalat & Wishful Thinking (Be Uncensored, Greece)

05.00 – 06.00 We Sink (Symbol, Greece)

Reworks Air Stage

23:30 – 00:45 Cruz (DeepElectric, Greece)

01.00 – 01:45 Dreamachinery (Republic, Greece)

01:45 – 02:45 Lilis bros (Just Gazing, Greece)

RedBullMusicAcademy Presents

02:45 – 04:30 John Talabot (Permanent Vacation, Greece)

04:30 – 06:00 Stassy (Techno Taverna, Germany)

Reworks Closing set

06:00 – 08.00 Ison / Actor One (Noir Music/ NON, Greece)

Reworks Factory

00.00 - 01.15 Plastic Flowers (Manic Pop, Greece)

01.30 - 02.45 Fantastikoi Hxoi (Inner Ear, Greece)

03.00 – 04.15 Mechanimal (Inner Ear, Greece)

Reworks Library

00.00 – 04.00 Mixmaster Morris (Ninja Tune, UK)

04.00 – 05.30 Elias Playground (Playground recs, Greece)

Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2013

Reworks Presents the Resident Advisor Closing Stage

16.00 – 18.00 Matt Unicomb (RA, UK)

18:30 – 20.30 Jupiter Jazz (Ellum, USA)

20.30 – 22.00 Bicep (Feel My Bicep, IRE)

22.00 – end Eats Everything (Pets Recs, UK)

Όλες οι πληροφορίες για το Reworks 2013, στο www.reworks.gr.



E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
comments powered by Disqus

The Last Ones

Also Read

  • Καινούριο άλμπουμ από τους MECHANIMAL

    Στις 12 Μαρτίου κυκλοφορεί το νέο άλμπουμ των Mechanimal με τίτλο “Θόρυβος” και την ερμηνευτική συμμετοχή της Θέκλας Τσελεπή.

  • Νέες προσθήκες στο PLISSKËN FESTIVAL

    Μια σειρά ονομάτων προστίθεται στο line-up του Plisskën Festival, το Σάββατο 13 και την Κυριακή 14 Ιουνίου στην Τεχνόπολη.

  • Oι BICEP και ο TODD TERJE στο PLISSKËN FESTIVAL

    Οι Bicep και ο Todd Terje προστίθενται στο line-up του Plisskën Festival, συναντώντας τους Orbital και τους Chromatics.

  • Τελικό line-up για το SONAR ATHENS και μονοήμερα εισιτήρια

    Ανακοινώθηκε το τελικό line-up του Sónar Athens, που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 11 και το Σάββατο 12 Οκτωβρίου στο Gazi Music Hall και το Αμαξοστάσιο ΟΣΥ, ενώ ξεκίνησε η προπώληση των μονοήμερων εισιτηρίων.

  • Το ανανεωμένο line-up του SONAR ATHENS

    Στην ανακοίνωση ακόμη 11 ονομάτων, ανάμεσά τους οι Modeselektor, Acid Arab, DJ Koze και Boys Noize, προχώρησε το Sónar Athens, το οποίο πραγματοποιείται στις 11-12 Οκτωβρίου στο Gazi Music Hall και στο Αμαξοστάσιο ΟΣΥ.


Newsletter