18Οκτωβρίου2017

Agenda


Ημερομηνία Εκδήλωση Πόλη Χώρος
19 Οκτωβρίου Συναυλία οικονομικής ενίσχυσης
της κοινωνικής κουζίνας Mano
Aperta: Fundracar Soundsystem /
Radio Sol / Supersoul / Μύκητες /
Blame Canada / Blame
Kandinsky / Wish Upon a Star
Αθήνα An Club
  The Souljazz Orchestra Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
20 Οκτωβρίου Hanni El Khatib Aθήνα Gagarin 205
  Immigraniada Fest 2017: Abrasive
Wheels / Chron Gen / Junkheart /
Frank Panx & Οι Αδερφοφάδες
Αθήνα Αn Club
  Say Hello 2 Heaven: A Tribute
Concert to Chris Cornell
Αθήνα Κύτταρο Live Club
  The Souljazz Orchestra Βόλος Lab Art
21 Οκτωβρίου You Me at Six Αθήνα Piraeus 117 Academy
  The Souljazz Orchestra Αθήνα Κύτταρο Live Club
  C-Loud Fest: Keep Shelly in
Athens / Monsieur Minimal /
Papercut / Playground Theory
Αθήνα Gagarin 205
  Skandal Θεσσαλονίκη Silver Dollar
22 Oκτωβρίου Ένα live για τον “Πολωνό” Αθήνα ΜODU
  The Souljazz Orchestra Πάτρα Γιάφκα
24 Οκτωβρίου Battleme Αλεξανδρούπολη Κυβερνείο
  Skandal Κέρκυρα Graal
25 Οκτωβρίου Battleme Θεσσαλονίκη Rover Bar
  Skandal Ιωάννινα Beatnik Bar
26 Οκτωβρίου Fraternity of Sound Festival 2017,
opening rites: Croatian Amor /
Colin Potter / Puce Mary /
Dead Gum
Αθήνα Temple
  Battleme Αθήνα Death Disco
  Skandal Άρτα Cult Bar
27 Οκτωβρίου Fraternity of Sound Festival 2017,
day 1 - main event: The Soft
Moon / Nurse with Wound / Circle /
Kooba Tercu / Maggot Heart
Αθήνα Fuzz Live Music Club
  Fraternity of Sound Festival 2017,
day 1 - club night: JK Flesh / Bill
Kouligas / 3.14 / Κondaktor / Zorz
Αθήνα Temple
  Battleme Ιωάννινα Stage
  Forest Swords Αθήνα Six D.O.G.S
  Skandal Πάτρα Εστία
28 Οκτωβρίου Fraternity of Sound Festival 2017,
day 2: Godflesh / Unsane /
Ghold / Omega Monolith /
Pharaoh Overlord
Αθήνα Fuzz Live Music Club
  The Fuzztones Αθήνα Gagarin 205
  45Rats Αθήνα An Club
  Skandal Πύργος Melrose
29 Οκτωβρίου Fraternity of Sound Festival 2017,
day 3: Thurston Moore Group /
Ben Frost / Zonal / Drew
McDowall / Afformance
Αθήνα Fuzz Live Music Club
  Merciless Αθήνα Κύτταρο Live Club
  Skandal Αθήνα Blackbird
  Siva Six Αθήνα An Club
31 Οκτωβρίου Princess Nokia Αθήνα Gagarin 205
2 Νοεμβρίου Igorrr Αθήνα Fuzz Live Music Club
3 Νοεμβρίου Ex Eye Αθήνα Gagarin 205
  Austra Αθήνα Fuzz Live Music Club
  Mother Engine Αθήνα Death Disco
  Rusty Bonez Αθήνα Ίλιον Plus
4 Νοεμβρίου The Dream Syndicate Αθήνα Fuzz Live Music Club
  Dubioza Kolektiv Αθήνα Piraeus 117 Academy
  Razastarr Aθήνα PassPort Κεραμεικός
10 Νοεμβρίου Kamelot Αθήνα Gagarin 205
11 Νοεμβρίου Σπυριδούλα Αθήνα Gagarin 205
12 Νοεμβρίου Threshold Αθήνα Κύτταρο Live Club
13 Νοεμβρίου Dee Dee Bridgewater Αθήνα Μέγαρο Μουσικής
16 Νοεμβρίου Nick Cave and The Bad Seeds Αθήνα Γήπεδο Tae Kwon Do
18 Νοεμβρίου Lacuna Coil Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
  Cesária Évora Οrchestra
feat. Dulce Pontes
Αθήνα  Gazi Live
19 Νοεμβρίου Lacuna Coil Αθήνα Piraeus 117 Academy
  Ephemerals Αθήνα Κύτταρο Live Club
23 Νοεμβρίου 30 χρόνια An Club, day 1:
Nightstalker / The Dive /
Maplerun / Space Slavery /
Hypnotic Nausea
Αθήνα An Club 
  15 χρόνια Gagarin 205, day 1:
Φοίβος Δεληβοριάς / Τα Παιδιά
της Παλαιότητας / Blaine L.
Reininger/ Bokomolech /
The Wedding Singers
Αθήνα Gagarin 205
24 Νοεμβρίου 30 χρόνια An Club, day 2:
Closer / Διάφανα Κρίνα / Echo
Tattoo / Στάθης Δρογώσης /
The Sexy Christians
Αθήνα An Club
  15 χρόνια Gagarin 205, day 2:
Therapy? / Day Oof /
Cellar Dogs / One Block Society
Αθήνα Gagarin 205
  The Underground Youth Αθήνα Fuzz Live Music Club
  Gramatik Θεσσαλονίκη Fix Factory of Sound
  Paradise Πάτρα Αίθουσα Αίγλη
25 Νοεμβρίου 30 χρόνια An Club, day 3: Άυλος
542 & Fer de Lance / Hatemost /
JK One & DJ Wheel-M / Νικόλας /
Rationalistas / Σκηνοθέτης /
Soulnek / Tάκι Τσαν &
DJ Alx / Tiny Jackal
Αθήνα An Club
  15 χρόνια Gagarin 205,
day 3: Paradise
Αθήνα Gagarin 205
  Gramatik Αθήνα Gazi Music Hall
  Mωρά στη Φωτιά Αθήνα Piraeus 117 Academy
  The Underground Youth Θεσσαλονίκη Fix Factory of Sound
26 Νοεμβρίου 30 χρόνια An Club, day 4:
Γκούλαγκ / The Last Drive /
Coyote's Arrow / Distortion
Tamers / The Raindogs
Αθήνα An Club
  15 χρόνια Gagarin 205, day 4:
InnerWish / Acid Death / Karma
Violens / DreamLongDead
Αθήνα  Gagarin 205
  Paradise Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
1 Δεκεμβρίου Winter Plisskën Festival 2017 Αθήνα Πολλαπλοί χώροι
2 Δεκεμβρίου Winter Plisskën Festival 2017 Αθήνα Πολλαπλοί χώροι
8 Δεκεμβρίου Need / Poem / Tardive Dyskinesia Αθήνα Piraeus 117 Academy
9 Δεκεμβρίου Λευκή Συμφωνία Αθήνα Piraeus 117 Academy
  The Heliocentrics Αθήνα Gazarte
14 Δεκεμβρίου The Wedding Present Αθήνα Fuzz Live Music Club
  Firewind / Rage Ιωάννινα Stage Ioannina
15 Δεκεμβρίου Kaleo Αθήνα Piraeus 117 Academy
  Wolves in the Throne Room Αθήνα Gagarin 205
  Firewind / Rage Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
  Band of Friends Θεσσαλονίκη Eightball Live Stage
16 Δεκεμβρίου Firewind / Rage Αθήνα Gagarin 205
  Kaleo Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
  Band of Friends Αθήνα Κύτταρο Live Club
20 Ιανουαρίου Kreator Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
21 Ιανουαρίου Kreator Αθήνα Piraeus 117 Academy
23 Ιανουαρίου Satyricon Aθήνα Fuzz Live Music Club
  Iced Earth Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
24 Ιανουαρίου Iced Earth Αθήνα Fuzz Live Music Club
26 Ιανουαρίου Fates Warning Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
27 Ιανουαρίου Fates Warning Αθήνα Fuzz Live Music Club
17 Φεβρουαρίου Septicflesh Αθήνα Piraeus 117 Academy
24 Φεβρουαρίου Septicflesh Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
8 Μαρτίου Therion Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
9 Μαρτίου Therion Αθήνα Piraeus 117 Academy
12 Μαΐου Rag'n'Bone Man Θεσσαλονίκη Principal Club Theater
19 Μαΐου Thunder Αθήνα Gagarin 205
2 Ιουνίου Om Αθήνα Piraeus 117 Academy
12 Ιουλίου Πυξ Λαξ Αθήνα Ολυμπιακό Στάδιο

Newsletter